Melek Aleyna Büyükçınar

Join the forum, it's quick and easy

Melek Aleyna Büyükçınar
Melek Aleyna Büyükçınar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aynaların Kehaneti (Sakın Denemeyin)

Aynaların Kehaneti (Sakın Denemeyin) Empty Aynaların Kehaneti (Sakın Denemeyin)

Mesaj  Cigdem Salı Ağus. 17, 2010 11:57 am

"Simdi yazıcaklarımı kendine çok güvenen aklını kontrol edebilecek kişiler yapsın!!!
Kalp hastası olanların denememesi önerilir
odanıza gidin.yanınızda bi ayna olsun.eğer odanızda boy aynası varsa daha iyi ama normal boyutlu bi banyo aynasıda olur.hiç ses olmicak odada.odanın ışklarını kapatın 1 dk falan karanlıkta oturun sonra,odanızdaki aynanın önüne sandalye koyun.biraz gevşeyin.sonra arka üstünüzden gelcek şekilde loş bi ışık bulun, yakın ve aynanın önüne oturun arkanızdaki duvarda neler göreceğinizi hayal bile edemezsiniz.bişeyler görmeye başlayınca hemen kalkmaya çalışın.hemen kalkamadığınızı görüceksiniz.bunun için o aynanın başına hemen kalkıcam hemen kalkıcam diye kendinizi şartlandırarak oturun çabuk kalkamazsanız kafayı üşütme oranınız baya yüksek.aynaların gizemini kimse çözemedi..."

bide herhangi bi durumda mesuliyet kabul etmiyorum...

Denenilmemesi önerilir...ALINTIDIR...

Arkadaşlar inanmayanlar için söylüyorum deneyenler var ve kimisi korkudan felç geçirdi,kimisi psikolojik tedavi görüyor ben bunu ilginç bulduğum için paylaştım ama size tavsiyem Sakın Denemeyin..

Evil or Very Mad Twisted Evil
Twisted Evil Evil or Very Mad
Cigdem
Cigdem
Admin
Admin